Polski English
  • Szukaj

    Spis alfabetyczny

    W tabelach zostały umieszczone końcówki numerów telefonów stacjonarnych. Pełny numer telefonu uzyskać można dodając na początek do numeru z tabelki prefix AGH: 12-617....

    Dla osób kontaktujących się z poza terytorium Polski nalezy do numeru telefonu dodać numer kierunkowy (+48)

    Nazwisko i Imię Stanowisko e-mail tel. Budynek,
    pokój
    Baszczyk Mateusz asystent baszczyk@agh.edu.pl 22-35
    52-12
    C-3, 511
    C-2, 403
    Bembenek Mariusz spec. inż.-tech. mpb@agh.edu.pl 30-19 C-3, 418
    Bielawska Agnieszka st. referent admin. bielawsk@agh.edu.pl 28-16 C-3, 404
    Bratek Piotr adiunkt bratek@agh.edu.pl 27-24 C-3, 512
    Brudnik Andrzej adiunkt, dr hab. inż. brudnik@agh.edu.pl 25-94 C-1, 306
    Brzozowski Ireneusz adiunkt brzoza@agh.edu.pl 27-24 C-3, 512
    Buczek Łukasz asystent lbuczek@agh.edu.pl 30-20 C-3, 514
    Cecot Monika asystent naukowy mbanasik@agh.edu.pl 51-46 C-1, 308
    Cyganek Bogusław adiunkt, dr hab. inż. cyganek@agh.edu.pl 36-25 C-2, 413
    Czapkiewicz Maciej adiunkt czapkiew@agh.edu.pl 25-96
    30-44
    C-1, 212
    C-1, 321
    Dąbrowska-Boruch Agnieszka adiunkt adabrow@agh.edu.pl 28-75 C-2, 414
    Dorosz Piotr asystent pdorosz(at)agh(.)edu(.)pl 22-35
    52-12
    C-3, 511
    C-2, 403
    Działek Kazimierz st. spec. inż.-tech. dzialek@agh.edu.pl 30-24 C-3, 307
    Dziurdzia Barbara adiunkt dziurd@agh.edu.pl 38-78 C-3, 006
    Dziurdzia Piotr adiunkt dziurdzi@agh.edu.pl 27-02 C-3, 413
    Frankowski Marek asystent mfrankow@agh.edu.pl 44-74 C-1, 309
    Gałka Jakub adiunkt jgalka@agh.edu.pl 50-68 C-2, 419
    Głąb Sebastian asystent sglab@agh.edu.pl 27-02 C-3, 413
    Godek Juliusz asystent godek@agh.edu.pl 30-23 C-3, 407
    Golański Ryszard  prof.n.AGH golanski@agh.edu.pl 30-23 C-3, 407
    Gruszczyński Sławomir prof.n.AGH slawomir.gruszczynski@agh.edu.pl 30-21
    28-37
    C-3, 405
    C-3, 417
    Grzybacz Monika st. referent admin. grzybacz@agh.edu.pl 28-16 C-3, 404
    Gwiżdż Patryk asystent gwizdz@agh.edu.pl 29-01 C-1, 305
    Habdank–Wojewódzki Tadeusz st. spec. inż.-tech. habdankw@agh.edu.pl   C-2, 204
    Halewska Magdalena referent admin. halewska@agh.edu.pl 30-35 C-3, 414
    Jamro Ernest adiunkt, dr hab. inż. jamro@agh.edu.pl 27-92 C-3, 504
    Kanak Jarosław adiunkt kanak@agh.edu.pl 25-96 C-1, 321
    Kasperek Jerzy adiunkt kasperek@agh.edu.pl 39-80 C-3, 502
    Knapik Jolanta spec.a w zakresie
    prac związanych z admin.
    jknapik@agh.edu.pl 30-19 C-3, 418
    Kołodziej Andrzej prof.n.AGH ankolo@agh.edu.pl 45-23 Z-11
    Kołodziej Jacek adiunkt jackolo@agh.edu.pl 42734 C-2, 422
    Korohoda Przemysław adiunkt korohoda@agh.edu.pl 27-52 C-3, 506
    Koryciak Sebastian asystent koryciak@agh.edu.pl 28-75 C-2, 414
    Korzeń Zbigniew spec. naukowo - tech. kozby@agh.edu.pl 30-22 C-3, 404
    Kos Andrzej  prof. zw. kos@agh.edu.pl 34-35 C-3, 505
    Kościelnik Dariusz adiunkt koscieln@agh.edu.pl 30-34 C-3, 409
    Kowalczyk Konrad adiunkt konrad.kowalczyk@agh.edu.pl 30-48 C-3, 507
    Kożuch Joanna spec. inż.-tech. jkozuch@agh.edu.pl 30-35 C-3, 414
    Krajewski Grzegorz starszy wykładowca krajewsk@agh.edu.pl 27-02 C-3, 413
    Krehlik Przemysław prof.n.AGH krehlik@agh.edu.pl 27-40 C-3, 515
    Krzak Łukasz asystent lkrzak@agh.edu.pl 29-83 C-2, 008
    Kucewicz Wojciech  prof. zw. kucewicz@agh.edu.pl 30-45 C-3, 408
    Kułak Andrzej adiunkt, dr hab. inż. kulak@agh.edu.pl 27-09 C-3, 403
    Lipiński Marcin prof.n.AGH mlipinsk@agh.edu.pl 30-20 C-3, 515
    Łysoń-Sypień Barbara adiunkt lyson@agh.edu.pl 29-01 C-1, 305
    Machowski Witold adiunkt, dr hab. inż. machowsk@agh.edu.pl 27-58 C-3, 406
    Magoński Zbigniew adiunkt magonski@agh.edu.pl 30-14 C-3, 402
    Małek Anna asystent amalek@agh.edu.pl 36-14 C-2, 208
    Marszałek Konstanty adiunkt marszale@agh.edu.pl 36-14 C-1, 208
    Maziarz Wojciech adiunkt maziarz@agh.edu.pl 30-39 C-1, 208
    C-1, 301
    Mąsior Mariusz asystent masior@agh.edu.pl 50-68 C-2, 419
    Mietniowski Piotr spec. naukowo-tech. mietniow@agh.edu.pl 30-44 C-1, 212
    Miśkowicz Marek adiunkt, dr hab. inż. miskow@agh.edu.pl 30-34 C-3, 409
    Młynarczyk Janusz adiunkt januszm@agh.edu.pl 27-09 C-3, 403
    Ostrowski Jacek adiunkt ostrowsk@agh.edu.pl 30-12 C-2, 422
    Pęcak Artur st. referent admin. pecak@agh.edu.pl 28-16 C-3, 404
    Pietroń Marcin asystent pietron@agh.edu.pl 28-75 C-2, 414
    Pisarkiewicz Tadeusz prof. zw. pisar@agh.edu.pl 35-53
    59-10
    C-1, 316
    D17-1.21
    Powroźnik Wiesław st. spec. inż.-tech. wpowroz@agh.edu.pl 36-45
    25-96
    C-3, 002
    C-1, 321
    Rajda Paweł adiunkt pjrajda@agh.edu.pl 39-80 C-3, 502
    Rumian Roman adiunkt rumian@agh.edu.pl 27-00 C-3, 508
    Russek Paweł adiunkt russek@agh.edu.pl 27-92 C-3, 504
    Rydosz Artur asystent rydosz@agh.edu.pl 25-94 C-1, 305
    Sapor Maria adiunkt sapor@agh.edu.pl 30-45 C-3, 408
    Schneider Krystyna adiunkt kryschna@agh.edu.pl 29-01 C-1, 305
    Skowroński Witold adiunkt skowron@agh.edu.pl 44-74 C-1, 309
    Skurzok Dawid asystent skurzok@agh.edu.pl 36-39 C-2, 418
    Sokołowski Mariusz adiunkt sokolows@agh.edu.pl 29-00 C-1, 306A
    Sokulski Jerzy st. spec. inż.-tech. jsokuls@agh.edu.pl 25-43 C-2, 009
    Stapiński Tomasz  prof. zw. stap@agh.edu.pl 35-64 C-1, 304
    Staszczak Andrzej st. referent tech. astaszcz@agh.edu.pl 46-58 C-3, 308
    Staszek Kamil adiunkt kamil.staszek@agh.edu.pl 52-11 C-2, 412
    Stawinoga Katarzyna st. referent admin. kstawi@agh.edu.pl 34-36 C-3, 415
    Stępień Jacek adiunkt stepien@agh.edu.pl 27-58 C-3, 406
    Stobiecki Tomasz  prof. zw. stobieck@agh.edu.pl 25-53 C-1, 315
    Swatowska Barbara adiunkt swatow@agh.edu.pl 30-39 C-1, 301
    Sypka Przemysław adiunkt sypka@agh.edu.pl 27-52 C-3, 506
    Szafraniak Bartłomiej st. referent tech. szafrani@agh.edu.pl    
    Szklarski Zbigniew starszy wykładowca szkla@agh.edu.pl 25-96 C-1, 321
    Szyduczyński Jakub asystent szyduczy@agh.edu.pl 30-34 C-3, 409
    Śliwczyński Łukasz adiunkt, dr hab. inż. sliwczyn@agh.edu.pl 27-40 C-3, 515
    Wiatr Kazimierz prof. zw. wiatr@agh.edu.pl 30-33 C-3, 503
    Wielgosz Maciej adiunkt wielgosz@agh.edu.pl 27-92 C-3, 504
    Wilczak Grażyna spec.a w zakresie
    prac związanych z admin.
    wilczak@agh.edu.pl 30-19 C-3, 418
    Wincza Krzysztof prof.n.AGH krzysztof.wincza@agh.edu.pl 30-21 C-3, 405
    Wiśniowska Małgorzata st. referent admin. mwisni@agh.edu.pl 34-36 C-3, 415
    Wiśniowski Piotr adiunkt, dr hab. inż. pwis@agh.edu.pl 51-46 C-1, 309
    Worek Cezary adiunkt worek@agh.edu.pl 29-83 C-2, 008
    Wrona Jerzy adiunkt wrona@agh.edu.pl 30-44 C-1, 212
    Zakrzewska Katarzyna prof zw. zak@agh.edu.pl 29-01
    59-17
    C-1, 317
    D-17, 2.14
    Zdradzisz Wojciech st. referent admin. wojciec@agh.edu.pl 28-37 C-3, 416
    Ziółko Bartosz adiunkt bziolko@agh.edu.pl 36-39 C-2, 418
    Ziółko Mariusz  prof. zw. ziolko@agh.edu.pl 30-48 C-3, 507