Polski English
  • Szukaj

    Adiunkci

    W tabelach zostały umieszczone końcówki numerów telefonów stacjonarnych. Pełny numer telefonu uzyskać można dodając na początek do numeru z tabelki prefix AGH: 12-617....

    Dla osób kontaktujących się z poza terytorium Polski należy do numeru telefonu dodać numer kierunkowy (+48)

    Nazwisko i Imię Stanowisko e-mail tel. Budynek,
    pokój
    Bratek Piotr adiunkt bratek@agh.edu.pl 27-24 C-3, 512
    Brzozowski Ireneusz adiunkt brzoza@agh.edu.pl 27-24 C-3, 512
    Czapkiewicz Maciej adiunkt czapkiew@agh.edu.pl 25-96
    30-44
    C-1, 212
    C-1, 321
    Dąbrowska-Boruch Agnieszka adiunkt adabrow@agh.edu.pl 28-75 C-2, 414
    Dziurdzia Barbara adiunkt dziurd@agh.edu.pl 38-78 C-3, 006
    Dziurdzia Piotr adiunkt dziurdzi@agh.edu.pl 27-02 C-3, 413
    Gałka Jakub adiunkt jgalka@agh.edu.pl 50-68 C-2, 419
    Kanak Jarosław adiunkt kanak@agh.edu.pl 25-96 C-1, 321
    Kasperek Jerzy adiunkt kasperek@agh.edu.pl 39-80 C-3, 502
    Kołodziej Jacek adiunkt jackolo@agh.edu.pl 30-12 C-2, 422
    Korohoda Przemysław adiunkt korohoda@agh.edu.pl 27-52 C-3, 506
    Kościelnik Dariusz adiunkt koscieln@agh.edu.pl 30-34 C-3, 409
    Kowalczyk Konrad adiunkt konrad.kowalczyk@agh.edu.pl 30-48 C-3, 507
    Łysoń-Sypień Barbara adiunkt lyson@agh.edu.pl 29-01 C-1, 305
    Magoński Zbigniew adiunkt magonski@agh.edu.pl 30-14 C-3, 402
    Marszałek Konstanty adiunkt marszale@agh.edu.pl 30-37
    40-11
    C-1, 303
    C-2, 04
    Maziarz Wojciech adiunkt maziarz@agh.edu.pl 30-39 C-1, 208
    C-1, 301
    Młynarczyk Janusz adiunkt januszm@agh.edu.pl 27-09 C-3, 403
    Ostrowski Jacek adiunkt ostrowsk@agh.edu.pl 30-12 C-2, 422
    Rajda Paweł adiunkt pjrajda@agh.edu.pl 39-80 C-3, 502
    Rumian Roman adiunkt rumian@agh.edu.pl 27-00 C-3, 508
    Russek Paweł adiunkt russek@agh.edu.pl 27-92 C-3, 504
    Sapor Maria adiunkt sapor@agh.edu.pl 30-45 C-3, 408
    Schneider Krystyna adiunkt kryschna@agh.edu.pl 29-01 C-1, 305
    Skowroński Witold adiunkt skowron@agh.edu.pl 44-74 C-1, 309
    Sokołowski Mariusz adiunkt sokolows@agh.edu.pl 29-00 C-1, 306A
    Staszek Kamil adiunkt kamil.staszek@agh.edu.pl 52-11 C-2, 412
    Stępień Jacek adiunkt stepien@agh.edu.pl 27-58 C-3, 406
    Swatowska Barbara adiunkt swatow@agh.edu.pl 30-39 C-1, 301
    Sypka Przemysław adiunkt sypka@agh.edu.pl 27-52 C-3, 506
    Wielgosz Maciej adiunkt wielgosz@agh.edu.pl 27-92 C-3, 504
    Worek Cezary adiunkt worek@agh.edu.pl 29-83 C-2, 008
    Wrona Jerzy adiunkt wrona@agh.edu.pl 30-44 C-1, 212
    Ziółko Bartosz adiunkt bziolko@agh.edu.pl 36-39 C-2, 418