Polski English
  • Szukaj

    Asystenci

    W tabelach zostały umieszczone końcówki numerów telefonów stacjonarnych. Pełny numer telefonu uzyskać można dodając na początek do numeru z tabelki prefix AGH: 12-617....

    Dla osób kontaktujących się z poza terytorium Polski należy do numeru telefonu dodać numer kierunkowy (+48)

    Nazwisko i Imię Stanowisko e-mail tel. Budynek,
    pokój
    Baszczyk Mateusz asystent baszczyk@agh.edu.pl 22-35
    52-12
    C-3, 511
    C-2, 403
    Buczek Łukasz asystent lbuczek@agh.edu.pl 30-20 C-3, 514
    Cecot Monika asystent naukowy 51-46 C-1, 308
    Dorosz Piotr asystent pdorosz(at)agh(.)edu(.)pl 22-35
    52-12
    C-3, 511
    C-2, 403
    Głąb Sebastian asystent sglab@agh.edu.pl 27-02 C-3, 413
    Godek Juliusz asystent godek@agh.edu.pl 30-23 C-3, 407
    Gwiżdż Patryk asystent gwizdz@agh.edu.pl 29-01 C-1, 305
    Frankowski Marek asystent 44-74 C-1, 309
    Koryciak Sebastian asystent koryciak@agh.edu.pl 28-75 C-2, 414
    Krzak Łukasz asystent lkrzak@agh.edu.pl 29-83 C-2, 008
    Małek Anna asystent amalek@agh.edu.pl 36-14 C-2, 208
    Mąsior Mariusz asystent masior@agh.edu.pl 50-68 C-2, 419
    Pietroń Marcin asystent pietron@agh.edu.pl 28-75 C-2, 414
    Rydosz Artur asystent rydosz@agh.edu.pl 25-94 C-1, 305
    Skurzok Dawid asystent skurzok@agh.edu.pl 36-39 C-2, 418
    Szyduczyński Jakub asystent szyduczy@agh.edu.pl 30-34 C-3, 409