Polski English
 • Szukaj

  Współpraca

  W chwili obecnej Zespół współpracuje czynnie z:

  • Akademickim Centrum Komputerowym CYFRONET AGH

  W ramach wspólnie realizowanych projektów naukowo-badawczych członkowie Zespołu Rekonfigurowalnych Systemów Obliczeniowych wykonują zadania związane z tematyką HPRC (High Performance Reconfigurable Computing) i akceleracji obliczeń oraz służą pracownikom Centrum swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

  • Impulse Accelerated Technologies

  Firma Impulse Accelerated Technologies jest światowym liderem z zakresu produkcji narzędzi do syntezy wysokiego poziomu (High Level Synthesis). Opracowany przez firmę język Impulse C pozwala na błyskawiczne przenoszenie algorytmów zapisanych w języku ANSI C podobnym do poziomu architektury sprzętowej RTL (Register Transfer Level). AGH jest głównym partnerem firmy Impulse Accelerated Technologies w Europie Środkowo-Wschodniej.
  Członek Zespołu, pan dr inż. Maciej Wielgosz, jest głównym koordynatorem ze strony AGH ds. współpracy z Impulse Accelerated Technologies.

  • Jacquard Computing / Department of Computing Science and Engineering, University of California

  Firma Jacquard Computing jest dystrybutorem opracowanego przez pracowników University of California języka wysokiego poziomu ROCCC. Podobnie jak Impulse C, ROCCC również służy do opisu funkcjonalności układu FPGA w języku C podobnym. Członkowie Zespołu współpracują z Jacquard Computing na zasadzie partnerstwa nad rozwojem języka ROCCC.